ShowRoom: Slovinská 752/7, Praha 10 | +420 773 111 162
ÚvodPandomopanDOMO se představuje

panDOMO se představuje

Představujeme Pandomo, Praha

Každá naše podlaha je originál!

Pandomo podlahy nabízejí úplně novou dimenzi v oblasti podlah a stěn. Každá taková podlaha nabízí nový a neopakovatelný design beze spár.

Podlahy panDOMO jsou vysoce ceněny architekty a designéry pro svou nekonečnou kreativitu naplněnosti vize projektu. Již není třeba hledat určitý vzor a vzhled podlahy, teď už stačí jen navrhovat. Celkový design je možné doplnit o firemní loga, dlažby, mozaiky, kameny, skleněné střípky, nerezové prvky či parkety.

panDOMO je moderní litá podlaha na cementové bázi umožňující zhotovení podlah s různými technikami povrchové úpravy. Bezespáré podlahy panDOMO připomínají svým vzhledem kámen či beton.

Výjimečnost podlah panDOMO spočívá v tom, že i při síle vrstvy 5 milimetrů jsou schopny dlouhodobé zátěže například pojezdu kolečkových židlí. jsou vhodné pro vytápěné podlahy a jsou stálobarevné. Zatížit je můžete stejně jako vysoce odolné parkety.

Specifikace Pandomo ke stažení

Materiál

Materiál podlah je fyziologicky nezávadný, voděodolný a vhodný do všech obytných prostor včetně památkově chráněných objektů.

Unikátní technologie umožňuje realizovat nejen zajímavé povrchy podlah, ale i povrchy stěn v domě.

Vyškrtněte slovo nemožné z vašeho slovníku!

Široká řada referenčních objektů ve Spojených státech, Francii, Německu, Rakousku, Itálii, Anglii a České republice svědčí o kvalitě tohoto systému a moderním trendu, kterým se architektura ubírá.

Podlaha bude stejně originální jako Váš podpis!

Než se rozhodnete, doporučujeme vám prohlédnout si ukázky podlah panDOMO v našem Showroomu v Praze. Navštivte Pandomo Praha. Následně můžeme domluvit a zrealizovat panDOMO.

Fotografie